Kayserispor çekinmiyor!

Kayserispor çekinmiyor!.12289
  • Giriş : 01.11.2008 / 10:23:00
  • Güncelleme : 01.11.2008 / 10:29:57

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, lider Beşiktaş ile oynayacakları maç öncesi yaptığı açıklamada "Beşiktaş'ın lider olması, isminin ve renginin ne olduğu bizi ilgilendirmiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rakibimizin lider olması bizim üzerimizde baskı oluşturmaz. İki takımında istekli olması oyun kalitesini yükseltecek" dedi.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Beşiktaş maçıyla ilgili olarak DHA'ya yaptığı açıklamada, "Kazandığımız zaman nerelere geleceğimizin farkındayız. Maça iyi hazırlandık. Sakatlarımızın da iyileşeceğini umuyorum. Sakat oyuncularımızın ikisi de takımımız için önemli. İki takımın istekli olması oyun kalitesini çok yükseltecek. İyi bir karşılaşma olacak" diye söze girdi.

Kafkas, Beşiktaş'ın lider oluşunun kendilerini etkileyip, etkilemediği yolundaki soruya ise "Hiç bir etki yapmaz. İyi bir takımız. Gücümüz var. Ufak tefek nüanslar yüzünden maalesef maçlar kaybettik. Onları telafi edecek güçteyiz. Kendimize inancımız var. Güvenimiz tam. Kayserispor'u bir yere getirmek için ben ve oyuncularım el birliğiyle çalışıyoruz. Rakibimizin ismi ve forma renginin ne olduğu bizi hiç ilgilendirmiyor. Biz işimize bakarız" dedi.

Kayserispor 2. kaptanı Ragıp Başdağ da "Kayserispor olarak iyi bir takımız. Kendimize güveniyoruz. Evimizde sıkıntılı maçlarımız oldu ama Beşiktaş'ı yenip,yolumuza devam edeceğiz" şeklinde konuştu. Defansın önemli isimlerinden Ali Turan, "Havamız gayet iyi. Sıkıntımız yok. Tek düşüncemiz lhideri devirip, buradan eli boş göndermek" diye görüşlerini dile getirdi.

Sezona sakatlıklar yüzünden şanssız başladığını belirten Aydın Toscalı ise "Beşiktaş'ı yenmek için arkadaşlarımla elimizden geleni yapacağız. Göreceksiniz bunu da başaracağız" diye konuştu.

Kaleci Souleymanou da " Beşiktaş'ı yenip, yolumuza devam edeceğiz" açıklamasında bulundu

Sarı kırmızılı futbolcular Beşiktaş maçı hazırlıklarını tamamlayıp, Karpuzatan Kadir Has Tesisleri'nde kampa girdi. Hafif sakatlıkları bulunan Cangele ile Aghahowa'nin durumları maç saatinde belli olacak. Kayserispor'un Beşiktaş karşısına Souleymanou -Ali Turan,Aydın, Eren,Toledo- Mehmet Topuz, Saidou, Ragıp, Mehmet Eren- Turgay (Cangele), Puroviç (Aghahowa) onbiriyle çıkması bekleniyor. Kayserispor'da ameliyat sonrası sıkıntıları devam eden Koray Çölgeçen kadroda yok.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*