Kayserispor Fatih Tekke ve Yattara'ya talip oldu

  • Giriş : 09.05.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde mücadele eden Kayserispor, UEFA yarışı içerisinde bulunduğu rakibi Trabzonspor'un golcü oyuncusu Fatih Tekke ve orta saha oyuncusu İbrahim Yattara'yı kadrosuna dahil etmek için çalışmalara başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kayserispor 2. Başkanı Mehmet Büyükbaş, UEFA'ya katılma şanslarının son haftaya kadar devam edeceğini belirtirken, yakalamış oldukları bu başarıyı gelecek sezon da devam ettirmek istediklerini bildirdi.

Gelinen bu aşamadan sonra çıtayı düşüremeyeceklerinin farkında olduklarını kaydeden Büyükbaş, bu doğrultuda da transfer yaparak kadroyu güçlendireceklerini vurguladı.

Mevcut oyuncuları takımda kalmaları için ikna edeceklerini ifade eden Büyükbaş, "Bununla birlikte öncelikle Turkcell Süper Ligi'nde top koşturan ve kalitesini ortaya koymuş oyuncuları kadromuza dahil etmek istiyoruz. Trabzonspor'un golcü oyuncusu Fatih Tekke ve başarılı orta saha oyuncusu İbrahim Yattara da kadromuzda görmek istediğimiz oyuncular arasında yer alıyor. Öncelikle bu iki oyuncuyu da kadromuza dahil edebilmek için çalışma başlattık. Kulüpler arasında resmi bir görüşme olmadı ancak İbrahim Yattara'ya 4 milyon dolar teklif ettik" diye konuştu.

Trabzonspor Kulübü'nün de Kayserispor'un golcüsü Gökhan Ünal ve başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Topuz'a talip olduğunu aktaran Büyükbaş, takımdan oyuncu gitmesini istemediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious