Kayserispor forvetsiz kaldı

Kayserispor forvetsiz kaldı.12086
  • Giriş : 25.11.2008 / 12:34:00

Kayserispor Teknik Direktörü Kafkas forvetindeki cezalı ve sakat oyuncular yüzünde sıkıntı çekiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor'da Trabzonspor maçı öncesi genç santrfor Tevfik'de sakatlanınca, 4 karşılaşmadır gol atamayan Sarı-kırmızılı ekipte, forvetteki fire sayısı 4'e yükseldi.
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, "Trabzonspor maçı öncesi forvet mevkiinde şansızlıklar yaşıyoruz. Herşeye rağmen bu maçı kazanmak istiyoruz" dedi.

Trabzonspor maçının gece oynanacağını belirten Tolunay Kafkas, Sarı-kırmızılı ekibin antrenmanlarını geceye kaydırdığını belirtti. Kafkas, "Forvette sıkıntılarımız sürüyor. Gol sıkıntısı çekerken, elimizdeki santraforların gerek cezalı gerekse sakat olması üstüne üstlük bunlara bir de Tevfik'in eklenmesi elbette canımızı sıktı. Yapacağımız da bir şey yok. O nedenle elimizdeki mevcut kadro ile en iyi mücadeleyi vereceğiz. Haftaların suskunluğunu Trabzonspor galibiyetiyle bozmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin ise, Sarı-kırmızılı ekibin Trabzonspor maçını kazanacak güçte olduğunu, Kayserispor'un kendi evinde Galatasaray'la berabere kalıp, Beşiktaş'ı eli boş gönderdiğini anımsattı.

Şahin, "Bu karşılaşmada taraftar desteğinie yanımızda görmek istiyoruz. O nedenle bilet fiyatlarını kale arkası 5 YTL, maraton 10 YTL ve kapalı tribün 100 YTL olarak belirledik" dedi.

Kayserispor Kulübü'nün Trabzon'dan gelecek sporseverler için bin 300 bilet ayırdığı öğrenildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*