Kayserispor Kral'a talip

Kayserispor Kral'a talip.10412
  • Giriş : 25.05.2008 / 11:04:00

Kayserispor ikinci Başkanı Türker Horoz, yaptığı açıklamada, Hakan Şükür'e Kayseri'ye gelmesi için teklifte bulundukların doğrulayarak, şunları söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

''Galatasaray'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği, jübile teklifi götürdüğü Hakan Şükür'ün Kayserispor'a gelmesi için resmen teklif götürdüğümüz doğrudur. Hakan Şükür, daha önce 1 yıl daha Futbol oynamak istediğini açıklamıştı.

Biz de Hakan Şükür'e Kayserispor'a gelmesi için teklif götürdük. Hakan, bu teklifimize şu ana kadar olumlu veya olumsuz bir cevap vermedi. Hakan Şükür, Kayserispor'a gelirse çok başarılı olacak ve ikinci baharını burada yaşayacaktır. Kayseri halkı da Hakan Şükür'ü çok seviyor.

Hakan Şükür'ün Kayseri'ye gelmesinden onur duyarız. Zaten renklerimiz de Galatasaray gibi sarı-kırmızı. Hakan Şükür, Kayserispor'a gelmek isterse maddi konularda da anlaşma ortamı sağlanır.''

Horoz, Gökhan Ünal'ın transferi konusundaki asılsız haberlerden bıktıklarını da ifade ederek, ''Gökhan ile 1 sezon daha mukavelemiz var. Şu ana kadar hiçbir kulüp Gökhan'a resmen talip olmuş değil'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious