Kayseri'ye kötü haber

Kayseri'ye kötü haber.15400
  • Giriş : 04.10.2008 / 13:21:00

Kayseri'de sakat oyuncular kervanına Toledo ile Saidou da katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor Fenerbahçe maçı için hazırlıklarını Paris'den direkt geçtiği İstanbul'da Beşiktaş'ın Ümraniye Tesisleri'nde sürdürürken, sarı-kırmızılı takımdaki sakat oyuncular kervanına bu kez de Paris Saint Germain maçında sakatlanan Toledo ile Saidou da katıldı.

Aydın, Koray ve Puroviç'in Fenerbahçe maçında oynayamacakları kesinleşirken, Toledo ve Saidou'nun durumu maç saatinde belli olacak.

İstanbul'da Business Titanic Otel'de 2 gündür kamp yapan Kayserispor'da teknik direktör Tolunay Kafkas "Fenerbahçe maçı her iki takım açısından da zor geçecek ama biz puan veya puanlar almak istiyoruz" dedi

Fenerbahçe maçı öncesi Ragıp'ın sakatlığının tam olarak geçtiğini, Cangele'nin ise biraz daha zamana ihtiyacı bulunduğunu belirten Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, "Fenerbahçe maçı öncesi Saidou ve Toledo'nun sakatlıkları gözümüzü korkuttu. Bu oyuncularımızın durumu maç saatinde belli olacak. Aydın, Koray ve Puroviç'in Fenerbahçe maçında oynamaları söz konusu değil. Alerji olan ve PSG maçında takımın başında sahaya çıkamayan kaptanımız Mehmet Topuz'un da tedavisi sürüyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen PSG karşısında oynadığımız futbolu sahaya yansıtmamız halinde Fenerbahçe'den puan ya da puanlar alabiliriz. Onların da bizim de içinde bulunduğumuz şartlar maçı kaybetmemizi gerektiriyor. Fenerbahçe maçı ,üst üste gelen ve zorluk derecesi yüksek maçlardan biri. UEFA, Süper Lig, Türkiye Kupası maçları ve sakatlıklar derken, Fenerbahçe maçına kadar uzanan süreçte sıkıntılarımız oldu. Ankaraspor maçıyla birlikte, tüm sakat oyuncularımız iyileşmiş, kadromuz zenginleşmiş olacak" şeklinde konuştu.

Kafkas, bu arada Paris dönüşü iki gün boyunca antrenman yapmaları için kendilerine Ümraniye Tesisleri'nin kapısını açan Beşiktaş Kulübüne teşekkür etti.

Toledo ve Saido'nun durumlarının maç saatinde belli olacağı Fenerbahçe karşılaşmasına sarı kırmızılı ekibin, Souleymanou-Durmuş, Ali Turan, Eren Güngör, Toledo (Bilal Aziz)- Mehmet Topuz, Ragıp, Saidou (Abdullah) Mehmet Eren - Aghahowa,Turgay (Cangele) onbiriyle çıkması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*