Kaza namazlarınızı hesaplayan site

Kaza namazlarınızı hesaplayan site.13087
  • Giriş : 25.04.2008 / 11:30:00

"Huzura borçla çıkmak istemiyoruz" sloganıyla yayına başlayan site tek tıkla ne kadar borcunuz olduğunu hesaplıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önce kıbleyi tayin etmek için kıbleyi tayin eden pusulalar çıktı. Sonra zikirmatikler, cep telefonlarına ezan okuyan sistemler.Bütün bu yeniliklere ek olarak ortaya çıkan internet sitesi, SSK primleri gibi kaza borçlarımızı hesaplıyor.

"www.kazanamazi.org" sitesi borcunuzu hesaplamakla kalmıyor verileri yüklediğinizde size nekadar borcunuz olduğunuda hatırlatıyor.

Aklınıza esti yaşlandım dediniz, artık bir ayağım çukarda ve namaz kılmaya karar verdiniz. Fakat kılmakla kalmadınız geçmiş borçlarınızı da öğrenmek istiyorusunuz. Hiç üzülmeyin teknoloji size bu imkanı da sunuyor. "Huzura borçla çıkmak istemiyoruz" sloganıyla yola çıkan "www.kazanamazi.org" adlı internet sitesi kaza namazları borcunuzu hesaplıyor.

KAZA HESAPLAYICI.

Sitede bulunan "kaza hesaplayıcı"butonuna bastığınızda geçmiş kaza borçları hesaplanabiliyor.

Sitenin ana sayfadaki "Kaza hesaplayıcı" butonuna tıklayınca, doğum tarihi bölümünü doldurup, bugüne kadarki borçlarınızın nekadar olduğunu öğreniyorsunuz.

Cemil Tokpınar'ın hazırladığı "Yüz Yıllık Kaza Namazımız Olsa Bile Çaresi Var"gibi bölümler de dikkat çekiyor.

Sitede kadınların kaza namazı borcu erkeklerden fazla çıkıyor. Örneğin "Kaza hesaplayıcı butonuna" erkek olarak 10 haziran 1977 tarihini girdiğinizde site size öncelikli olarak 1989'da namaz için sorumluluk tarihinizin başladığını hatırlatıyor. Bugüne kadar 6893 gün kaza namazı borcunuz olduğunu site size söylüyor. Aynı tarihte bir kadının namazborcunu sorguladığınızda ise namaz için sorumluluk yaşı 1986 olarak çıkıyor. Kadının kaza namaz borcu ise 7989 gün olarak karşımıza çıkıyor.

TARAF

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious