Kazada hayatını kaybedenlerin son görüntüleri

Kazada hayatını kaybedenlerin son görüntüleri.10868
  • Giriş : 01.12.2007 / 08:29:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 02:42:58

Atlasjet'in Isparta'da düşen uçağında hayatını kaybedenler son kez böyle görüntülendi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Atatürk Havalimanı güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde yolcular uçağa doğru ilerliyorlar. Görüntülerden yaklaşık 1 saat sonra uçak Isparta'da düştü.

Bu arada mürettebatıyla birlikte toplam 57 kişiyle Isparta'da düşen uçakta hayatını kaybeden Sibel Uysal'ın annesi Meral Uysal, uçağın Isparta Havalimanı'ndan pas geçtiğini gördüğünü söyledi.

Acibadem Hastaneleri'nin eczacısı olan kızı Sibel Uysal'ı karşılamak için havalimanına gittiğini söyleyen acılı anne, saat 01,30 sularında uçağın geldiğini, ancak pas geçerek Keçiborlu istikametine gittiğini, bir daha da dönmediğini ifade etti.

CESETLERİN TÜMÜNE ULAŞILDI

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İstanbul-Isparta seferini yaparken iniş sırasında düşen Atlasjet’e ait uçakta hayatını kaybedenlerin sayısının 57 olarak kesinleştiğini duyurdu.

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden verilen bilgide, Yer Hizmetleri ve AtlasJet Havacılık tarafından kontrolleri yapılarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne teslim edilen kesin yolcu listesinde 49 yolcu ve 1 bebeğin bulunduğunun tespit edildiği, böylece kazada hayatını kaybedenlerin sayısının 57 olarak kesinleştiği belirtildi.

Öte yandan, kurtarma ekipleri tarafından, kazada hayatını kaybedenlerin tamamına ulaşıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious