Kazada ölen 4 Türk'ün isimleri şöyle

Kazada ölen 4 Türk'ün isimleri şöyle.13185
  • Giriş : 27.02.2009 / 15:52:00

Türk Hava Yolları, ayrıca kazada hayatını kaybedenler ve yaralananlar için ödeme yapılacağını duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


THY kazada hayatını kaybedenlerin isimlerini açıkladı.

Hayatını kaybedenler kokpit ekibinden Hasan Tahsin Arısan, Murat Sezer, Olgay Özgür ile kabin ekibinden Ulvi Murat Eskin

Türk Hava Yolları ayrıca kazada hayatını kaybeden mürettebat ve yolcuların yakınlarına ilk etapda 50 bin Avro, hastanede yatarak tedavi görenler için ise 5 bin ila 10 bin Avro ödeme yapılacağını duyurdu.

THY'den konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

Kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belirlendi.

25 Şubat 2009 tarihinde Tk 1951 sefer sayılı İstanbul-Amsterdam uçağının inişi sırasında meydana gelen kazada 4 mürettebattan olmak üzere 9 kişi hayatını kaybetmiştir.

Kazada kokpit ekibinden Hasan Tahsin Arısan, Murat Sezer, Olgay Özgür ile kabin ekibinden Ulvi Murat Eskin yaşamını yitirmiştir.

Kazada hayatını kaybedenlerin cenazeleri Hollanda makamlarının tesliminden sonra özel bir seferle Türkiye'ye getirilecektir. Seferin ne zaman düzenleneceği daha sonra bildirilecektir.

Türk Hava Yolları tarafından kazada hayatını kaybeden mürettebat ve yolcularımızın yakınlarına ilk etapda 50 bin Avro, hastanede yatarak tedavi görenler için ise 5 bin ila 10 bin Avro ödeme yapılacaktır. Bu konuda ilgililer Aile Destek Hattının +90 800 219 80 35 nolu telefonundan bilgi alabilirler.

Yaşanan olaydan dolayı büyük üzüntü yaşayan Türk Hava Yolları ailesi olarak kazada yaşamını yitiren mürettebatımıza ve yolcularımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*