Kazalara dur diyen yok!

Kazalara dur diyen yok!.12386
  • Giriş : 20.07.2006 / 00:00:00

Mersin'de, meydana gelen trafik kazasında 23 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Metin Kılboğa (47) yönetimindeki 33 E 5097 plakalı minibüs, Mersin Serbest Bölgesi'ndeki bir fabrikaya işçi götürürken, Serbest Bölge girişinde Mersin Limanı'na girebilmek için sıra bekleyen kamyonlardan dolayı yolun kullanıma kapalı olması sebebiyle ters yönden gelen 33 A 3499 plakalı Özel Harekat'a ait cipe çarpmamak için direksiyonu sağa kırdı. Daha sonra direksiyon hakimiyetini kaybeden Kılboğa, kaldırımdaki elektrik direğine çarparak durabildi.

Kazada, kullanılmaz hale gelen minibüs içerisinde bulunan 23 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, cipte ise maddi hasar meydana geldi.

Kazada yaralanan sürücü Kılboğa, Orhan Güler (35), Kıymet Soy (32), Aliye Şahin (26), Hakan Ülger (31) ve Yasemin Koca (26) Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, Nilgün Kale, Mehmet Can, Mehmet Nuri Güngör, Selma Ülker, Gurbet Çallı, Şenay Akkuş, Hacer Bozan, Mehmet Gözlük, Faris Özlü, Feride Meral, İrfan Özkaya, Mihriban Geldi, Zeynep Kayırlı, Zeliha Kabak, İlyas Dolaş, Mehmet Sayan ve Onur Açıkalın ise Toroslar Devlet Hastanesi'ne tedavi altına alındı.

Yetkililer, kazayla ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious