Kazanamasak yazık olurdu

Kazanamasak yazık olurdu.10188
  • Giriş : 26.11.2007 / 12:54:00

Feldkamp: 'Galip gelemeseydik çok üzülürdüm. Çünkü maçı domine eden taraf bizdik. Oyuncularımın mücadelesinden de oldukça memnunum.'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bunu hep yapıyor


Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp’ın, Trabzon maçı sonrası keyfine diyecek yoktu. Beşiktaş ile oynanan derbi öncesi kampa izinsiz ziyaretçi aldıkları gerekçesiyle Hakan Şükür ve Lincoln’ü kadro dışı bırakan Alman hoca dün de sahaya sürdüğü futbolcularla galibiyeti getiren isim oldu. Alman hoca, “Bu maçtan memnunum. Memnundan daha fazlası, çok memnunum. Ama galip gelmeseydik çok üzülürdüm, yazık olurdu. Çünkü maçı domine eden taraf bizdik” dedi.

‘Karakterli bir takım’


Alman hoca, “Mücadeleye bakıp özellikle son dakikalarda takımın fiziksel ve kondisyon açısından iyi olduğunu gördüm. Yardımcı hocalarımı da iyi işler yaptıkları için tebrik ettim. Maçtan önce takımıma da şunu söyledim; ‘Burada, Trabzon’da ayakta kalan bir takım varsa, ayakta kalabiliyorsa bu karakterli bir takımdır.’ Şimdi perşembe günü UEFA Kupası’nda oynayacağımız maça bakmam lazım. Elimde ne varsa yine onu değerlendireceğim” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious