Kazancı'nın oğlu toprağa verildi

Kazancı'nın oğlu toprağa verildi.17249
  • Giriş : 06.09.2008 / 16:16:00

ADD eski Başkanı Kazancı'nın oğlu toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eski Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Ertuğrul Kazancı'nın oğlu Mustafa Taylan Kazancı, Kocaeli'nde düzenlenen törenle toprağa verildi. İntihar eden Mustafa Taylan Kazancı için Yahya Kaptan Merkez Camisinde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Kazancı'nın ailesi ve yakınları ile CHP Kocaeli milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP Kocaeli İl Başkanı Sefa Sirmen, CHP Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz katıldı.

Ertuğrul Kazancı, korkunç, tarif edilemez bir acı yaşadığını belirterek, ''bu acı çok tuhaf bir acı. Bir trafik kazasında oğlumu kaybetseydim bu kadar üzülmezdim'' dedi. Bazı yerel gazetelerde pasaportunu sakladıkları, kız arkadaşına başı kapalı diye karşı çıktıkları için oğlunun intihar etmiş olabileceğine yönelik haberler yayımlandığını dile getiren Kazancı, demokratik açılımlı bir aile olduklarını, çocuklarının tercihlerine hiçbir zaman müdahil olmadıklarını, böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını söyledi.

''Bu haberlere üzüldük, ıstırap içindeyim'' diyen Kazancı, oğlunun Tataristan, Ukrayna ve Katar'da faaliyet gösteren bir şirketin yönetim kurulu başkanı olan amcasının daveti üzerine yurt dışına gitmeyi planladığını, ancak henüz pasaport başvurusunun dahi olmadığını kaydetti. Oğlunun intiharına ilişkin bir teşhis koyamadıklarını dile getiren Kazancı, ''küçük yaşlardayken boynuna ipi dolayarak nefesini ne kadar tutabileceğini denemiş, annesi müdahale etmiş'' diye konuştu.Mustafa Taylan Kazancı'nın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*