Kazandığı bursu öğrencilerine bağışladı

Kazandığı bursu öğrencilerine bağışladı.34927
  • Giriş : 11.01.2008 / 14:45:00

Bingöl Taksi'nin düzenlediği burs ve bilgisayar kampanyasında burs kazanan öğretmen, kazandığı bursu okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bingöl Taksi'nin düzenlediği burs ve bilgisayar kampanyasında burs kazanan öğretmen, kazandığı bursu okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışladı.

Şehir içi taksi ücretlerini 3 YTL'ye indirerek Bingöl'de taksi kullanımını artıran Bingöl Taksi, her ay yaptığı farklı kampanyalarla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Daha önceden yaptığı kampanyalarla müşterilerine; cumhuriyet altını, alışveriş çekleri ve şehir içi ücretsiz seyahat kazandıran Bingöl Taksi, son kampanyasında 2 öğrenciye aylık 60 YTL'lik burs, bir kişiye bin YTL'lik bilgisayar ve 5 kişiye de ücretsiz şehir içi seyahat hediye etti. 10 Kasım 2007'de başlayan ve aralık ayında son bulan kampanyada burs ve bilgisayar kazanan talihliler hediyelerini aldı.

Kazandığı bursu Bingöl Taksi Durağı Yöneticisi Nebi Artuk'tan alan Şehit Mustafa Gündoğdu İlköğretim Okulu İngilizce Öğretmeni Pınar Değirmenci, kazandığı bursu okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışladığını açıkladı.

Bingöl Taksi'den kazandığı bursu her ay ihtiyaç sahibi farklı bir öğrenciye vereceğini söyleyen Değirmenci, hem kendisini hem de öğrencileri vereceği bursla sevindiren Bingöl Taksi çalışanlarına teşekkür etti.

Kendi memleketi Ankara'da bile böyle bir hizmet ve bu tür kampanyaların olmadığını kaydeden Değirmenci, "2 yıldır Bingöl'de çalışıyorum ve 2 yıldır şehir içi seyahatlerimde sürekli olarak Bingöl Taksi'yi kullanıyorum. Bingöl Taksi, müşterilerine çok iyi bir hizmet sunuyor. Bingöl Taksi'yi tercih etmemdeki en büyük neden güvenilir, kaliteli ve müşteriye diğer vermesidir. Şehrin hangi noktasından ararsanız arayın Bingöl Taksi en geç 5 dakikada ayağınıza kadar geliyor. Bu kaliteli hizmetin yanında her ay düzenlenen kampanyalarla müşterilerine çeşitli hediyeler veriyor. Son kampanyada aylık 60 YTL'lik burs kazandım. Bu bursu her ay okulumda tespit edeceğim ihtiyaç sahibi bir öğrenciye vereceğim. Hem beni hem de öğrencileri bu bursla mutlu eden Bingöl Taksi çalışanlarına teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

Amaçlarının Bingöl'de taksi hizmetindeki kaliteyi en yüksek seviyeye çıkarmak olduğunu belirten durak yöneticisi Nebi Artuk, bu tür kampanyaların devam edeceğini söyledi. Şehir içi taksi ücretlerini 3 YTL'ye düşürmekle çok isabetli bir karar verdiklerini aktaran Artuk, "Fiyatları düşürdükten sonra insanlar taksi kullanmaya başladı. Fiyatlar düşmeden önce günde en fazla 90 kişi arayıp taksi istiyordu. Şimdi günde 650 telefon alıyoruz. Bu rakamlar, fiyatları düşürmekte isabetli bir karar verdiğimizin ispatıdır. Fiyatları düşürdükten sonra durağımızın çehresi ve araçlarımızın modeli değişti. Biz kazandıkça müşterilerimize de kazandırmaya başladık. Her ay yaptığımız kampanyalarla müşterilerimize çeşitli hediyeler verdik. Özellikle son kampanyada verdiğimiz bursların yerini bulması bizleri daha da sevindirdi. Burs kazanan öğretmenimiz bursunu öğrencilere bağışladı. Diğer burs da Bingöl Üniversitesi Bingöl Meslek Yüksek Okulu(MYO) öğrencisi Rıfat Bahçeci'ye çıktı. Bundan sonrada çeşitli kampanyalar yapacağız. 14 Şubat Sevgiler Günü'nde bir çifte kaplıcalarda bir hafta sonu tatili hediye etmeyi düşünüyoruz" dedi.

Kampanyadaki bin YTL'lik bilgisayar kazanan Selahattin Altunbay da kazandığı bilgisayarı Bingöl Taksi'ye hibe etti.

Kendisinin bilgisayar ihtiyacı olmadığını söyleyen Altunbay, "Kazandığım bilgisayarı Bingöl Taksi'ye hibe ediyorum. İster kendileri kullanır, ister Bursa çevirip bir öğrenciye verirler. Kullanım hakkı onlara aittir." dedi.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious