Kazanmakla iş bitmiyor!

  • Giriş : 23.07.2007 / 02:23:00

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, ''Seçilerek, kazanmakla iş bitmiyor, iş çoğalıyor. Türkiye'nin ve Antalya'nın sorunlarını çözmek için tekrar kolları sıvayacağız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kepez Belediyesinde seçim sonuçlarını televizyondan bir süre izleyen Şahin, daha sonra AK Parti Antalya İl Teşkilatına gitti.

Çok sayıda partilinin alkışlarla karşıladığı Şahin, binanın penceresinden partililere seslendi. Türk halkına teşekkür eden Şahin, vatandaşların AK Parti'yi tekrar, tek başına iktidara getirdiğini belirtti.

Rakiplerinin mağlubiyetinden sevinç çıkarmak gibi niyetlerinin olmadığını ifade eden Bakan Şahin, ''Seçimler, milletimize hizmet noktasında bir koşuydu. Bu koşuyu da AK Parti kazandı. Biz sadece milletimizin hak ettiği hizmeti yerine getirebilmek için mücadelemizi gerçekleştireceğiz'' diye konuştu.

Hiçbir siyasi rakipleriyle uğraşmadıklarını, rakiplerine cevap vermeyi zaman kaybı olarak değerlendirdiklerini belirten Şahin, şunları kaydetti:

''Seçimde kazanmak önemli değil. Önemli olan bundan sonra olacaklardır. Seçilerek, kazanmakla iş bitmiyor, iş çoğalıyor. Türkiye'nin ve Antalya'nın sorunlarını çözmek için tekrar kolları sıvayacağız. Geceli gündüzlü çalışacağız ve milletin yükünü azaltacağız. Artık sizlerle birlikte Antalya'nın her sorununu çözmek için çalışacağız, çabalayacağız. Bu iktidarın bize sorumluluk getirdiğini biliyoruz. Halkımız bize sorumluluk yükledi, bu nedenle daha çok çalışacağız.''

Şu ana kadar açıklanan sonuçlara göre partilerinin 342 ile 345 arasında milletvekili sayısıyla parlamentoda güçlü bir grup oluşturacağını vurgulayan Şahin, ''Parlamentomuzda ilk işimiz önce meclis başkanını, hemen ardından Cumhurbaşkanını seçmek. Yarın Türkiye için yeni bir gün başlayacak. AK Parti için de ikinci iktidar dönemi başlayacak'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious