Kazım: Çürük elma değildim...

Kazım: Çürük elma değildim....11941
  • Giriş : 24.11.2008 / 14:47:00

F.Bahçe'li Kazım, İngiltere'de geçirdiği zamanı anlattı. Ada'da kendisinin "çürük elma" olduğuna dair söylentilerin çıktığını belirten Kazım, o döneme göre daha iyi bir futbolcu olduğunu dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Premier League ekiplerinden Hull City, Manchester City ve Sunderland'ın yaklaşan Ocak ayı transferi dönemi öncesinde yakın takibinde olduğu ileri sürülen Fenerbahçe'nin milli oyuncusu Kazım Kazım'ın Daily Mirror gazetesine yaptığı çarpıcı açıklamaları Ajansspor.com derledi.

2007 yılında Fenerbahçe'ye transfer olan ve sarı lacivertlilerle 4 yıllık sözleşme imzalayan Kazım, milli takımda da kendisine forma şansı buldu.

İngiltere'deki işinin henüz bitmediğini dile getiren Kazım, "Brighton'da geçirdiğim sürede çürük elma olduğuma dair söylentiler dolaştığı için İngiltere'de bir çok insanın kafasında benimle ilgili soru işareti var. Mark McGhee ile aramda problem vardı ve basın nereye gitsem orada da sorun yaşayacağımı yazdı. Eğer baş belası olsam Fenerbahçe beni niye transfer etsin?" dedi.

Fenerbahçe'nin belki de dünyada en çok desteklenen 5 takımdan biri olduğunu dile getiren milli oyuncu, "Ben bir problem olsam, zamanlarını benimle harcamazlardı. Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal ile Chelsea'ye karşıya oynadım ve ayrıca Euro 2008'de de forma giydim. İngiltere'den ayrıldığımdan bu yana daha iyi bir futbolcu olduğum konusunda bir şüphe olduğunu düşünmüyorum. Geri dönmek ve insanlara neler yapabileceğimi göstermeyi çok isterim" diye konuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*