Kazım Koyuncu yıldönümünde anılıyor

Kazım Koyuncu yıldönümünde anılıyor.7565
  • Giriş : 23.06.2009 / 21:54:00

Kadıköy'deki Kazım Koyuncu Kültür Merkezi bir dizi etkinlik düzenliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Etkinlikler 25 Haziran Perşembe saat 18.00'da Kültür Merkezi'nde buluşanların tulum ve diğer enstrümanlar eşliğinde Kadıköy çarşı içine Kazım Koyuncu şarkıları söyleyerek yapacakları yürüyüşle başlayacak.

25-26-27-28 Haziran'da da Kültür Merkezi atölyelerinin yaptığı çalışmalar sergilenecek.

Halkevlerinin çıkardığı "Dünyada Bir Yerdeyim" albümüyle kuruluş süreci başlayan ve Kazım Koyuncu Kültür Merkezi gönüllülerinin biraraya gelmesiyle yoluna devam eden Kazım Koyuncu Kültür Merkezi yaklaşık 2 yıldır tamamen dayanışma ve gönüllülük ilişkileriyle varlığını sürdürüyor.

Tamamen ücretsiz olan ve gönüllü eğitmenlerin katılımı ile sürdürülen atölye çalışmalarına bugüne kadar 1200 insan katıldı. Kültür Merkezi'nin tüm işleyişi gönüllüler üzerinden sürdürülüyor. Kültür Merkezi'nde bugüne kadar Temel Müzik Eğitimi, Keman, Bağlama, Şan, Askı Davul, Davul, Klasik Gitar, Klarnet, Yan Flüt, Piyano, Ritim, Tulum; yaratıcı drama yetişkin, yaratıcı drama çocuk, resim, temel fotoğraf eğitimi, sinema, felsefe ve edebiyat atölyeleri yapıldı.

Etkinliklerde de amatör biçimde üretilenler sokakta ve Kültür Merkezi içinde sergilenecek, yapılan çalışmalar katılımcılarla birlikte değerlendirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*