Kazım rövanşı yorumladı

Kazım rövanşı yorumladı.11941
  • Giriş : 07.04.2008 / 13:59:00

Fenerbahçe'nin, Chelsea zaferinin baş mimarlarından biri olan Colin Kazım, UEFA'nın internet sitesine yaptığı açıklamada Chelsea maçı için sabırsızlandığını söyledi. İşte Kazım rövanş maçı yorumu:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

UEFA.com'da yer alan haberde, Colin Kazım'ın, Aralık ayında Fenerbahçe'nin bir İngiliz kulübüyle eşleşmesini istediği hatırlatıldı ve İngiliz asıllı Türk futbolcunun dileğinin gerçekleştiği belirtildi.

21 yaşındaki golcünün ilk maçta oyuna girer girmez Fenerbahçe'yi hızlandırdığı, ve galibiyetin baş mimarlarından biri olduğu belirtilirken, Colin Kazım şunları söyledi :

"İngilizlerle eşleştiğim için çok mutluyum. Ailem bu maçı izleyebilmek için 2 bin 500 euro bilet parası ödüyorlar. Evime döneceğim için çok memnunum. Londra'da büyüdüm ve ailemin bu başarıyı hayal bile edemezdi. Chelsea'yi elemek için sabırsızlanıyorum. "

"ZİCO HERŞEYİN EN İYİSİNİ BİLİR"

PSV Eindhoven'a da gol atan Kazım'ın, 2. Avrupa Kupası golünü Chelsea'ye attığı vurgulanırken,
21 yaşındaki golcünün 'Gol atmak kendim için çok güzel bir olay. Ama takım için çok daha güzel' sözlerine yer verildi.

Kazım 2.maç için de şunları söyledi: "İlk maçta ufak da olsa bir avantajımız var, fakat Chelsea büyük bir takım ve ilk maçın 2 katı çalışmamız lazım. Ben ilk 11'e girmek için uğraşıyorum. Ama Zico herşeyin en iyisini bilir. Ben ilk 11'e girmesem de olur, yeterki finale kadar çıkalım"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious