Kazım'la ipler koptu!

Kazım'la ipler koptu!.13053
  • Giriş : 20.03.2009 / 09:05:00

Teknik Direktör Luis Aragones, takımda sürekli sorun yaratan Kazım’ı Bursa’ya götürmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Teknik Direktör Luis Aragones, takımda sürekli sorun yaratan ve Kocaelispor maçında seyircisinin de tepkisini alan Kazım'ı Bursa'ya götürmedi. Genç oyuncunun da sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılmayı kafasına koyduğu ve kulüp aradığı bildirildi

Fenerbahçe'nin uslanmaz çocuğu Colin Kazım, yine kadroya giremediği Bursaspor maçı öncesi ayrılık sinyalleri verdi. İki yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen sarı-lacivertli kulüpten gitmeyi kafasına koyan genç oyuncu, anlaşması gereği garanti parasının peşine düştü.
Teknik Direktör Aragones ile bir türlü yıldızı barışmayan, son Kocaelispor maçında da seyircinin tepkisini alan Kazım'ın menajerliğine soyunan babası Richard'ın yönetimden randevu koparabilmek için yoğun uğraş verdiği bildirildi.
Takımda kalmak için daha önce yeni sözleşme ve iki misli para isteyen Kazım'ın sezon sonunda Fenerbahçe'den gitmeyi kafasına koyduğu, bu nedenle de şimdiden kulüp aleyhine delil toplamaya başladığı belirlendi.

Satışa çıkarılacak
Fenerbahçe yönetimi de bir türlü dizginleyemediği Kazım'ın takıma katkı sağlamasının mümkün olmadığı görüşünü paylaşırken, bu oyuncuyu satılığa çıkarmaya hazırlanıyor. Colin Kazım'ın Fenerbahçe ile köprüleri tamamen attığı ve sezon sonunda ayrılıp, başka bir kulübe gitmek için menajerlerine çalışma başlatmalarını bildirdiği ortaya çıktı.
Kazım, Fenerbahçe'den yılda 1 milyon euro garanti para kazanıyor. Kadroya giremediği için primleri hak edemeyen Kazım'ın bu konuda da sıkıntılı olduğu bildiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*