Keçiören'de aşk cinayeti: 2 ölü

  • Giriş : 11.04.2007 / 00:00:00

Ankara Keçiören'de daha önce çıktığı kız arkadaşının başka birisiyle nişanlandığını öğrenen şahıs, kız arkadaşının çalıştığı eczaneye gelerek dehşet saçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kız arkadaşına kurşun yağdıran çılgın aşık daha sonra silahı kafasına dayayarak intihar etti.
Olay Keçiören Pınarbaşı Mahallesi Ana Sokak 155 numarada bulunan Başaksu Eczanesi'nde maydana geldi. Ardıhan'da yaşayan Atalay Kardeş(42) daha önce arkadaşlık ettiği Selda Sarıcam(26) Ardıhan'dan Ankara'ya geldikten sonra başka birisiyle nişanlandığını öğrenmesi üzerine bu sabah Ankara'ya geldi.

Selda Sarıcam'ın çalıştığı eczaneye gelen Kardeş, Selda Sarıcam ile konuşmak istedi. Genç kız tarafından reddedilen Atalay Kardeş belinde taşıdığı silahı çıkartarak eski kız arkadaşına kurşun yağdırdı. Cinnet geçiren çılgın aşık daha sonra silahı kendi kafasına dayayarak tetiği çekti.

Olay sonrası Selda Sarıcam olay yerinde hayatını kaybederken Atalay Kardeş ağır yaralı olarak Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Atalay Kardeş hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Üzücü olayı duyarak eczane önüne gelen Selda Sarıcam'ın yakınları sinir krizi geçirdi.

Yapılan incelemelerin ardından Sarıcam'ın cesedi cenaze arabası ile adli tıp morguna kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious