Kedi aşkına az daha ölüyordu

Kedi aşkına az daha ölüyordu.6076
  • Giriş : 17.07.2006 / 00:00:00

Kadıköy'de, sokak kedilerine yiyecek vermek isteyen hayvansever bir kadın, uçurumdan yuvarlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenilen kadının hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi.
Edinilen bilgiye göre, Moda'da bulunan Kızlar Plajı ve Belediye Sosyal Tesisleri çevresindeki sokak kedilerini sürekli besleyen Jale Aslan (49) isimli kadın, yine aynı yerdeki kedilere yiyecek vermek isterken aniden dengesini kaybederek yol kenarındaki uçurumdan yuvarlandı. Yaklaşık 15 metrelik uçurumdan kayalıklara düşen Aslan'ın yardımına önce çevredeki vatandaşlar koştu. Daha sonra olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, Jale Aslan'ı kurtarmak için büyük çaba gösterdi. Bu sırada kanlar içinde kurtarılmayı bekleyen yaralı kadın, ağlayarak bir an önce hastaneye götürülmesini istedi. Bir süre sonra düştüğü yerden güçlükle çıkartılan hayvansever Aslan, hazır bekletilen bir ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenilen Jale Aslan'ın hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi.

Öte yandan, Jale Aslan'ın yiyecek verirken düştüğü uçurumun başında bekleyen ve sürekli aşağı bakan kedilerin görüntüsü dikkat çekti.

Bu arada, olay yerinde ilk müdahaleyi yapan Mustafa Alemdar adlı vatandaş ise, Aslan'ın kendisine kedilere yiyecek verirken düştüğünü söylediğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious