Kedi ve köpeklerin büyüttüğü kız çocuğu

Kedi ve köpeklerin büyüttüğü kız çocuğu.14151
  • Giriş : 27.05.2009 / 17:11:00

Rusya'nın Sibirya bölgesinde polis, kedi ve köpeklerin arasında tutulan 5 yaşında bir çocuk buldu. Dış dünyaya hiç çıkarılmayan çocuğun kedi ve köpekler tarafından büyütüldüğü düşünülüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Rus polisi tarafından yapılan açıklamada, tüm hayatını Sibirya'nın Çita bölgesindeki bir kedi ve köpek şirketindeki odada geçiren çocuğun Rusça bilmediği ve polisin kendisini gözetim altına aldığı zaman köpek gibi tepkiler verdiği kaydedildi.

Açıklamada, dış dünyaya hiç çıkarılmayan çocuğun kedi ve köpekler tarafından büyütüldüğü belirtilerek, "Hiç yıkanmayan kirli elbiseler içindeki çocuğun tavırları tamamen bir hayvanınkine benziyor ve yanına yaklaşan insanların üstüne atlıyor" denildi.

Küçük çocuğun tutulduğu odada ne ısıtma, ne su ne da kanalizasyon sistemi olduğu belirtilen açıklamada, Nataşa adındaki kız çocuğunun bir yetimhanede psikologlar tarafından gözetim altında tutulduğu kaydedildi.

Açıklamada, gerçek yaşı 5 olmasına rağmen 2 yaşındaki bir çocuk gibi görünen Nataşa'nın kaşıkla yemek yemediği ve birlikte yaşadığı hayvanların birçok tepkisini yansıttığı belirtilerek, "Bakıcılar odayı terk ettiğinde Nataşa kapıya doğru sıçrayıp havlıyor" denildi.

Polis, 5 yaşındaki Nataşa'nın annesini sorgularken, kayıp olan babasının ise aranmasına devam ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*