Kediler - köpekler güzellikte yarıştı

  • Giriş : 17.12.2006 / 00:00:00

Antalya'da düzenlenen en güzel kedi ve köpek yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmada kedi ve köpekler seyirciler tarafından büyük ilgi gördü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Laura Alışveriş Merkezi tarafından organize edilen yarışmaya, yaklaşık 500 kedi ve köpek katıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği yarışmada 'En güzel, en sempatik, en güzel kostüm' kategorisinin yanı sıra 'sahibini en çok benzeyen kedi ve köpek' adındaki kategorisi şaşkınlıkla karşılandı. Hayvan sahiplerinin birbirinden ilginç kostüm ve tasarımlarla süslenen köpek ve kediler hazırlanan platformda güçlükle yürütülebildi. Köpekler zaman zaman platformda sahiplerine zor anlar yaşattı.

Köpeklere gelin ve damat, oryantal, gafur kostümleri giydirildi. Yarışma sonunda kategorilerinde dereceye giren kedi ve köpek sahiplerine madalya ve çeşitli hediyeler verildi. Yarışmaya katılan kedi ve köpekler ünlü sinema sanatçısı Coşkun Göğen ve ses sanatçısı Engin Evim, Akşam Gazetesi magazin muhabiri Tanju Altınay, Magazin Dergisi yazı işleri müdürü Turusan Yörük, veteriner hekim Arzu Özhan Çorbacı gibi isimlerin oluşturduğu jüri üyeleri tarafından seçildi. Laura Alışveriş Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Gamze Aktaşoğlu, jüri üyelerinin değerlendirmede oldukça güçlük çektiğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious