Kemal Kılıçdaroğlu'na şok suçlama

Kemal Kılıçdaroğlu'na şok suçlama.8975
  • Giriş : 18.11.2008 / 21:11:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 23:48:14

Kırakkaleli CHP'li, Baykal'ı ve ekibini partiye ihanet etmekle suçladı. Fersoy'un ihanet suçlamalarında bir isim var ki...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kırıkkaleli CHP Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Fersoy, Deniz Baykal ve ekibine ateş püskürdü. Baykal ve Sav'ın partiye ihanet ettiğini söyleyen Ersoy, 22 Temmuz seçimlerinde il teşkilatına gönderilen 120 bin YTL'nin ise iç edildiğini iddia etti.

CHP'li üye Ergun Fersoy, Baykal ve ekibi hakkında yolsuzluklara göz yumdukları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor. Fersoy, Veyis Ateş'in sunduğu TV Net'te katıldığı Ana Haber'de, Baykal'ı kendini beğenmişlikle suçlarken Aleviler konusunda da samimi davranmadığını iddia etti. Baykal nedeniyle özellikle Alevilerin hızla partiden uzaklaştığını; ancak buna rağmen oy vermeye devam ettiklerini söyleyen Fersoy, Önder Sav'a da ağır ithamlarda bulundu.

120 BİN YTL İÇ EDİLDİ

22 Temmuz seçimlerinde Kırıkkale İl Teşkilatı'na genel merkez tarafından 120 bin YTL gönderildiğini; ancak paranın usulsüz biçimde birileri tarafından iç edildiğini söyleyen Fersoy, bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Bu konuda Baykal ile görüştüğünü; ancak bir sonuç elde edemediğini söyleyen Fersoy, Önder Sav'ın tüm bu olup bitene seyirci kaldığını iddia etti. Kılıçdaroğlu'na da sert eleştiriler yönelten Fersoy, "O şimdi kralın soytarısı rolünü üstlenmektedir. AKP'nin peşinden gideceğine dönüp CHP'nin içine baksın. İnanıyorum çok fazla şey bulacaktır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*