Kenan Doğulu: Henüz şekerimi bulamadım

  • Giriş : 07.05.2007 / 00:00:00

Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye’yi "Shake It Up Şekerim" adlı parçasıyla temsil eden Kenan Doğulu, evlilik ve kız arkadaşa zamanı olmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"İki yıldır şekerimi arıyorum" diyen Doğulu, "Halen single olarak hayatımı sürdürüyorum, bu yoğun çalışmamın içinde ciddi bir ilişkiye girmek istemiyorum" dedi.

Helsinki’de yoğun programı arasında gazetecilerle konuşan Doğulu, çocukluğundan beri Eurovision şarkı yarışmalarını izlediğini, aklında kalan, en sevdiği şarkının Yugoslavya adına katılan Danijel Popovic’in "Dzuli" adlı parçası olduğunu belirtti.

Johnny Logan’nın hayranı olduğunu kaydeden Doğulu, İsveçli ABBA grubunu da çok sevdiğini kaydetti.

"Shake It Up Şekerim" adlı parçasının İngilizce olması hakkında Doğulu şunları söyledi:

"Şarkının İngilizce olmasının arkasında önemli bir neden yatıyor.

Türkçe yazdığım parçaları çok seviyorum, ama dünyada herkesin söyleyeceğim şarkıyı anlamasını istedim. ’Shake It Up Sekerim’ Türkçe ve İngilizcenin karışımı oldu. Bundan çok mutluyum" diye konuştu.

Eurovision’da Yunanistan’ı temsil eden Sarbel ile aynı otelde kalan Doğulu, otelde kendisiyle sık sık sohbet ediyor. Doğulu, otel lobisinde bir karşılaşmaları sırasında, yanında getirdiği promosyon altın lirası ve nazar boncuğunu Sarbel’e taktı. Doğulu, "Sarbel çok iyi bir insan ve iyi arkadaşım. Keşke herkes böyle birbiriyle iyi geçinse çok güzel olur" diye konuştu.

Swarofski’nin kristal taşlarıyla süslü yeleğinin sırtında bir numara rakamıyla gezen Doğulu, "Tabii ki bir numara olacağım. Ben bu yarışmayı kazanacağım. Kendimden çok eminin, hayranlarıma güveniyorum.Beni destekleyeceklerine inanıyorum. Ben de onları, kazanarak mutlu edeceğim" diye konuştu.

Hayata günlük olaylara baktığını ve her şeyi olumlu gördüğünü söyleyen Doğulu, insanların gülüşlerinin kendini mutlu ettiğini söyledi. Dünya problemleriyle yakından ilgilendiğini kaydeden Doğulu, "Her zaman dünyada olan biten olaylarla ilgilenmişimdir. Elimden gelen her türlü yardımı da yapmaya çalışıyorum. Herkesi seviyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious