Kenan Doğulu'dan Mor ve Ötesi'ne övgü

  • Giriş : 03.06.2008 / 11:13:00

Geçen yıl Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Kenan Doğulu, bu yıl 7. olan Mor ve Ötesi grubunu övdü ve 'Deli'nin şimdiye kadar ki en iyi şarkı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eurovision Şarkı Yarışması'na 2007 yılında “Shake it Up Şekerim” isimli şarkı ile katılan Kenan Doğulu, dördüncülüğü elde etmişti.

Beyaz Show'a konuk olan Doğulu, Eurovision'un bir televizyon şovu olduğunu ifade ederek, "Eurovision Şarkı Yarışması artık yarışma olmaktan çıkmış durumda. Yaklaşık 3-4 senedir öyle. Artık son demleri diye düşünüyorum, o saygın zamanlarının. Çünkü çok komik bazı eserler yarıştırılmaya başlandı. Aşağılama ya da küçük görme gibi bir şey söylemiyorum. Sadece yarışmanın isminin artık değişmesi gerektiğine inanıyorum. Yarışma değil, bence bir televizyon şovu" dedi.

Bu yıl Eurovision'da ülkemizi temsil eden ve 7.'lik elde den Mor ve Ötesi grubunun 'Deli' isimli şarkısını öven Doğulu, "Bu sene Mor ve Ötesi'nin yaptığı şarkı bence Eurovision'a katılmış bugüne kadar yapılmış en iyi şarkıydı. Kendi şahsi fikrim. Hak ettiği derece ile hiç alakası olmayan bir derece aldı" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious