Kendine ayırdı son kurşunu...

Kendine ayırdı son kurşunu....7328
  • Giriş : 26.12.2008 / 21:41:00

Iğdır'da cinnet geçiren bir şahıs, eşini, kayınvalidesini ve baldızını kurşun yağmuruna tuttuktan sonra kafasına kurşun sıkarak intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olay bu akşam saat 16.00 sıralarında Halfeli Caddesi üzerinde Ali Sakınç'e ait evde meydana geldi. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşiyle problemleri olduğu öğrenilen Ali Sakınç, eşinin akrabalarının da evde olduğu sırada yaşanan tartışma sonrası cinnet geçirdi.

Ali Sakınç, belinden çıkardığı tabancayla eşi Nevin Sakınç (35), kayınvalidesi Ülkü Çırağ (55) ile baldızı Soner Çırağ'a (23) kurşun yağdırdıktan sonra kafasına bir el ateş etti.

Ağır yaralı olarak Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldıran Ali Sakınç ve kayınvalidesi Ülkü Çırağ kurtarılamayarak hayatını kaybederken, ağır yaralı olan Nevin Sakınç ve Soner Çırağ ilk tedavilerinin yapılmasının ardından Erzurum Bölge Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Öte yandan Ülkü Çırağ'ın gelini Songül Çırağ; Ali Sakınç ve Nevin Sakınç'ın boşanmak üzere olduklarını, 2 gün önce ise Damat Ali Sakınç'ın kayınvalidesini ve eşi Nevin'i ölümle tehdit ettiğini, bunun üzerine Ali Sakınç hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*