Kendini taciz eden kişiyi vurdu!

Kendini taciz eden kişiyi vurdu!.11773
  • Giriş : 05.03.2009 / 14:03:00

Bursa'da 16 yaşındaki genç kız, semt pazarında kendisine elle tacizde bulunduğunu öne sürdüğü pazarcıyı tabancayla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Hacivat Mahallesi'nde kurulan semt pazarında bir kişinin tabancayla vurulduğu ihbarı üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, pazarcılık yapan Hüseyin B'yi (41) yaralı halde buldu.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesine kaldırılan Hüseyin B'nin ilk ifadesinde, satış yaptığı sırada yanına gelen 15 yaşlarında bir kız çocuğunun kendisiyle alay ettiğini, bunun üzerine çocuğu kovduğunu söylediği belirtildi.

Çocuğun ayrılmasından kısa süre sonra tanımadığı 25-30 yaşlarında kirli sakallı bir kişinin gelerek kendisine küfür ettiğini ve ardından belinden çıkardığı tabancayla kendisine 3-4 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçtığını anlatan Hüseyin B'nin ifadeleri doğrultusunda araştırma yapan jandarma, pazarcının, ''benimle alay etti'' iddiasında bulunduğu G.Ö.(16) tarafından vurulduğunu belirledi.

Jandarmanın araştırması ve görgü tanıklarının ifadeleri sonucunda, genç kızın, Hüseyin B. tarafından elle taciz edildiği, bu sırada çantasında taşıdığı ruhsatsız tabancayı çıkararak Hüseyin B'yi vurduğu anlaşıldı.

Zanlı genç kız, olayda kullanıldığı bildirilen tabancayla yakalandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*