Kendisini aldatan eşinin hayatını kurtardı

Kendisini aldatan eşinin hayatını kurtardı .10686
  • Giriş : 29.09.2007 / 08:45:00

Samsun’ da Yılmaz Atalar (27), eşi Şükran Atalar’ı (21), parkta bir erkekle otururken yakaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eşinin geldiğini gören erkek arkadaşı kaçarken genç kadın ırmağa atlayarak intihar etmek istedi. Eşinin ardından suya atlayan Yılmaz Atalar, genç kadını kurtardı.
Şükran Atalar, eşi Yılmaz Atalar’a gezmek istediğini söyleyerek evden çıktı. Yılmaz Atalar, hareketlerinden şüphelendiği eşini takip etti. Eşinin, Mert Irmağı kenarındaki Doğu Park’ta bir erkekle buluştuğunu ve ağaçlık alanda oturduklarını gören Yılmaz Atalar, uzaktan izlemeye başladı. Bu sırada, Atalar'ı fark eden Şükran Atalar’ın erkek arkadaşı kaçtı. Yılmaz Atalar da, eşi Şükran Atalar’ın yanına giderek tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine genç kadın Mert Irmağı’na atlayarak intihara kalkıştı.
Eşinin ardından suya atlayan Yılmaz Atalar, boğulmak üzere olan genç kadını kurtarıp kıyıya çıkardı. Şükran Atalar, olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekibinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Samsun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Atalar, daha sonra Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevkedildi.
Yılmaz Atalar polise verdiği ifadesinde, Tekkeköy İlçesi'nden geldiklerini belirterek, “Eşim Samsun’a gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Ben de kendisini takip ettim. Doğupark’ta ağaçların altında bir erkekle otururken gördüm. Yanındaki adam beni görünce kaçtı. Eşimle bir süre tartıştık, sonra kendisini ırmağa attı. Ben de onu kurtardım'' dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious