Kendisini satan genç kız ve ibret dersi

Kendisini satan genç kız ve ibret dersi.11430
  • Giriş : 20.11.2008 / 00:50:00
  • Güncelleme : 20.11.2008 / 00:49:25

İnternetten kendisini satan 19 yaşındaki kızın düştüğü içler acısı durum ve alınacak önemli dersler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

HABER AKTÜEL YORUM – Her şey sitemize gelen bir ihbar postasıyla başladı. Duyarlı bir okurumuzun sayesinde öğrendiğimiz tüylerimizi diken diken eden bu gelişme yarınlar adına yeşertmeye çalıştığımız umutlarımızı acımasızca baltaladı.

 

Evet,

 

Aldığımız ihbara göre 18-19 yaşlarındaki bir kız Mynet'ten aldığı bir ücretsiz blog sitede kendisini satılığa çıkarmıştı. Ekibimizin yoğun araştırmaları neticesinde bu kızın İzmir'de annesiyle yaşayan, babası olmayan Deniz Ö. isminde lüks hayat peşinde koşan, nerde akşam orda sabah yaşayan bir kız olduğunu öğrendik.

 

Sitede kendisini “Ceren” olarak tanıtmıştı Deniz… Kendisiyle ilgili fiziksel bilgileri “19 yaş, 1,74 boy, 55 kilo, kumral saç ve ela göz” olarak tanımlamıştı. Ücretini bile alenen ilan etmişti sitesinden. İzmirli bu kız yaşına başına bakmadan İzmir dışına bile çıkabileceğinin altını çiziyor, sağlığı için testlerini de ihmal etmediğini vurguluyordu. Yemeğe çıkmak, bara-diskoya gitmek için bile fiyatları vardı. Ta ki kendisine ulaşan haber ekibimizin kendisini tespit ettiklerini söylemesine dek.

 

Bir anda korkuya kapılan Deniz Ö. blog sitesini hemen kapattı ve bunu haberleştirmemiz için yalvardıkça yalvardı, yalvardıkça korktu. Ve bu yalvarmalar, itiraflar, korkular bilgisayarlarımızda talep edildiğinde emniyet mensuplarıyla paylaşmak adına dosyalandı, bilgiler saklandı.

 

SİTE RESMİ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

 

Bunu haber yapmamızdan endişelenen daha yaşını bile almamış bu genç kızın korkularına rağmen neden bunları yazdık?

 

Yazdık çünkü Deniz gibi daha onlarca cahiliyet içerisinde bataklığa sürüklenmiş kızların varlığından haberdarız.

 

Yazdık çünkü Deniz yaptığının bir hata olduğunu kabul etmiyor, bunu para kazanmak için normal bir meslek addediyordu ve sizin yorumlarınıza ihtiyacı vardı.

 

Yazdık çünkü Deniz'in annesinin kızının düştüğü durumdan haberi bile yoktu ve kızının “sosyal hayat”ına karışmıyordu. Kızı her gün bir barda gönlü hovarda yaşıyordu.

 

Yazdık çünkü çocuklarını hayat şartlarına hazırlamadan topluma sunan ailelerin çokluğunu biliyoruz.

 

Yazdık çünkü anne babalarının; “benim kızım, oğlum yapmaz” palavrasının arkasında kaybolmalarından artık sıkıldık.

 

Yazdık çünkü yarını görebilmek için temiz ve gelişmiş bir topluma ihtiyacımız var.

 

Sizin de ihtiyacınız varsa lütfen çocuklarınıza göz kulak olun, onları kendilerine emanet edip karanlıklar içerisinde kaybolmalarına izin vermeyin. Ne olur!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*