Kennedy felç oldu

Kennedy felç oldu.12853
  • Giriş : 17.05.2008 / 20:37:00

76 yaşındaki Demokrat Senatör Kennedy, sabah saatlerinde evinde fenalaşması sonucu hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Demokrat Senatör Edward Kennedy hastanaye kaldırıldı. Felç geçirdiği belirtilen 76 yaşındaki Demokrat Senatör Edward Kennedy, sabah saatlerinde evinde fenalaşarak yere yuvarlandı. Yerel saatle sabah saat 08.19'da evinde düşen ve acil yardım çağrısı yapılan Kenndy’e ilk müdahale evine ulaşan ilk yardım ekipleri tarafından yapıldı.

Demokrat Senatör Edward Kennedy hastaneye kaldırıldı. Felç geçirdiği belirtilen 76 yaşındaki Demokrat Senatör Edward Kennedy, sabah saatlerinde evinde fenalaşarak yere yuvarlandı. Yerel saatle sabah saat 08.19’da evinde düşen ve acil yardım çağrısı yapılan Kennedy’ye ilk müdahale evine ulaşan ilk yardım ekipleri tarafından yapıldı. Cape Cod’da bulunan bir hastaneye acil olarak sevk edilen senatör Kennedy, daha sonra Massachusetts hastanesine gönderildi.
Senatörün sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Uğradığı silahlı suikast sonucu hayatını kaybeden eski ABD Başkanı J. F. Kennedy’nin erkek kardeşi olan Edward Kennedy, ABD senatosunda en fazla görev yapan ikinci senatör unvanını taşıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious