Keremcem'in dizisi başlıyor

  • Giriş : 19.06.2008 / 22:56:00

Keremcem, Yasemin Allen, Serdar Gökhan ve Suna Yıldızoğlu’nun başrol oynadığı ATV’nin yeni dizisi “Elif”in çekimleri başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Babasının ölümüne sebep olduğu düşünülen bir kızın aksini ispat etmek için verdiği mücadelenin içinde aşk ile tanışmasının hikayesi...

Yapımcılığını “Parmaklıklar Ardında”nın da yapımcısı olan Play Prodüksiyon’un yaptığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği “Elif”in çekimleri Ağva’da başladı. Haziran ayının son haftasında ekranlara gelmeye hazırlanan “Elif”, babasının ölümüne sebep olduğu düşünülen bir kızın aksini ispat etmek için verdiği mücadelenin içinde aşkla tanışmasını anlatıyor. Yeşilçam’ın ünlü isimlerinden Suna Yıldızoğlu’nun kızı Yasemin Allen’la kamera karşısına geçeceği dizide Allen’a Keremcem eşlik ediyor.

Genel Hikaye:

Yasemin Allen’ın canlandırdığı, diziyle aynı adı taşıyan Elif, babasının yanarak can verdiği yangına sebep olmakla suçlanır ve üç buçuk yıl yattığı cezaevinden tahliye olur. Kendini aklama çabasına girdiği sürecin daha başında, büyük bir firmanın şoförlerinden Ahmet’e (Keremcem) aşık olur. Ama bilmediği bir şey vardır; kendini şoför olarak tanıtan bu delikanlı aslında firmanın veliahdıdır. Elif de cezaevinden çıktığını gizlemiştir. İki aşık birbirlerinin gerçek kimliklerini öğrendiklerinde olaylar geri dönülmez bir takım sonuçlar doğurmaya başlamıştır bile...

DİZİ KADROSU

Senaryo : İlker Barış, Hasan Özsoy, Hülya Şahin, Rasim Doğan
Oyuncular : Keremcem (Ahmet), Yasemin Allen (Elif), Gaye Gürsel (Nilgün-Elif’in kuzeni), Birkan Sokullu (Mustafa-Ahmet’in şoförü), Serdar Gökhan (Aslan-Ahmet’in babası), Suna Yıldızoğlu (Mine-Ahmet’in annesi), Nil Erkoçlar (Yağmur-Ahmet’in kızkardeşi), İpek Yaylacıoğlu (Melek-Ahmet’in Nişanlısı), Ferdi Akarnur (Hamza-Mustafa’nın babası-kahya), Tuncay Akça (Mahmut-Bahçıvan), Rıza Kocaoğlu (Oğuz - Ahmet’in Yakın Arkadaşı), Burcu Günay (Mehtap-Aslan’ın Metresi), Erol Aydın (Cemil-Aslan’ın Holding de Sağ Kolu), Fatih Dönmez (Rıdvan-Üvey Kardeş), Burak Tamdoğan (Ekrem-Muhasebeci Nilgün’ün işbirlikçisi), Şebnem Dokurel (Sedef-Oğuz’un Kız Arkadaşı), Ayşe Çakar (Nazife-Elif’in Babaannesi), Pınar Bekaroğlu (Ebru-Evin Hizmetlisi), Funda Hay (Yasemin-Evin aşçısı), Mehmet Mehmetov (İlhan-Elif’in Kardeşi)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious