Keresteler cayır cayır yandı

Keresteler cayır cayır yandı.9378
  • Giriş : 20.05.2009 / 09:13:00

Sultanbeyli'de bir kereste ve ambalaj fabrikasında çıkan yangın itfaiyeyi alarma geçirdi. Yaklaşık 7 bin metrekare alanda kurulu olan fabrikada çıkan yangına 4 itfaiye grubu müdahale etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yangın, itfaiyenin yaklaşık 2 saat süren çalışması sonucu kontrol altına alınabildi.

Edinilen bilgiye göre, Sultanbeyli Mimarsinan Mahallesi Mimarsinan Caddesi üzerinde bulunan Doğan Kereste ve Ambalaj Fabrikası'nda, saat 02.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede büyüyerek, 7 bin metrekare arazide kurulu fabrikanın yarısını sardı. Fabrika çalışanları yangını fark edince itfaiyeye haber verdi. Yangın mahalline gelen Sultanbeyli itfaiyesi yetersiz kalınca, takviye olarak Kurtköy, Yenidoğan, Kartal itfaiyeleri de olay yerine geldi. Ümraniye grubundansa su tankları çağırıldı.

Yaklaşık 100 itfaiye erinin yoğun çabası sonrası alevler 2 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı ancak fabrikada büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Polis, itfaiye ekiplerinin de raporuyla yangının çıkış sebebini belirlemeye çalışacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*