Kerimcan Durmaz'a ne oldu? Saldırı iddiası var

Kerimcan Durmaz'a ne oldu? Saldırı iddiası var.15735
  • Giriş : 01.12.2016 / 07:25:00

Magazin aleminin yeni isimlerinden Kerimcan Durmaz'a sahne aldığı mekana saldırı düzenlendiği iddiası var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun'da bulunan bir kafede saldırıya uğradığı iddia edilen Kerimcan Durmaz'ın olay yerinden hemen uzaklaştığı belirtiliyor. Kerimcan Durmaz'dan ise konuyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Samsun'daki "Hayal Kahvesi" isimli bir kafede silahlı ve pompalı tüfekli saldırının yaşandığı, çıkan kavgadan sonra Kerimcan Durmaz'ın son sağlık durumunun bilinmediği kaydediliyor. Kerimcan Durmaz'ın sahnede olduğu sırada meydana gelen olayda müşteriler neye uğradığını şaşırdı. Olay yerinde kısa süre sonra gelen emniyet ekipleri, tanıkların ifadesine başvurdu.

Saatbaşıhaber.com isimli internet sitesinin haberine göre Samsun’da bir eğlence mekanı kafenin etkinliğine katılmak için gelen Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz’ın silahlı saldırıya uğradığı, olayların çıktığı iddia edildi. Sosyal medya üzerinden bir çok kullanıcı Kerimcan Durmaz’ın Samsun’da gece saatlerinde sahne aldığı eğlence mekanın da saldırıya uğradığını ve olayların çıktığını paylaştı. Büyük tepki paylaşımlarının olduğu sosyal medya üzerinden Kerimcan Durmaz’a geçmiş olsun mesajları atıldı. Olayın olduğu anda eğlence mekanın da olanların yaptığı paylaşımlarda, “Yazıklar olsun, Kerimcan Durmaz silahlı saldırıya uğradı. Canımızı zor kurtardık, Yazıklar olsun size gecemizi mahvettiniz” ifadeleri kullanıldı.

KAVGA ÇIKTI SİLAHLAR KULLANILDI

Olay gece saatlerinde Canik ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezindeki eğlence yerinde meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavga sonrasında pompalı silah kullanıldığı iddia edildi. Kerimcan Durmaz hemen sahneden uzaklaştırılırken yaralanıp yaralanmadığı bilgisi ulaşmadı. Kısa sürede olay yerine polis gelerek güvenliği sağlarken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Olayın zanlıları polis tarafından aranıyor. Kafede bulun müşteriler ise yaşadıkları dehşet anlarının fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Fotoğraflarda masa sandalyelerin kırıldığı, eğlence mekanın büyük ölçüde yaşanan arbededen dağıldığı görülüyor.

KERİMCAN DURMAZ YARALI

Olayın görgü tanıkları bir anda ortalığın karıştığını, silah sesinin ardından masaların altına girdiklerini belirtirken, “Her şey bir anda oldu. Kerimcan sahnedeydi. Bir anda arbede çıktı silah sesi duyduk. Herkes masaların altına girdi. Dışarı kaçanlar oldu. Kerimcan’ın yüzünde kanlar gördük. Görevliler hemen sahneden alarak dışarı kaçırdılar” dediler. Polis olay yerine geldi güvenliği sağladı. Olaylar sırasında eğlence mekanında bulunanlar korku içinde kaçtı. Masalar sandalyeler herşey dağıldı. Kerimcan Durmaz, olaylar sonrasında eğlence mekanından dışarı çıkarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*