Kesik baş cinayetinde FLAŞ gelişme

Kesik baş cinayetinde FLAŞ gelişme.9649
  • Giriş : 24.05.2009 / 08:35:00

Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme... Cem G'nun 3 arkadaşının kan ve doku örnekleri alınacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun 3 arkadaşının kan ve doku örnekleri alınacak.

Münevver Karabulut cinayetinin firari şüphelisi Cem Garipoğlu'nun 3 arkadaşının kan ve doku örneklerinin alınmasına, ayrıca haklarında adli kontrol uygulanmasına karar verildiği öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Beşiktaş'ta çöp konteynerinde parçalanmış cesedi bulunan Münevver Karabulut'un öldürülmesine ilişkin soruşturma sürdürülüyor.

Adli Tıp Kurumu'ndan verilen ölüm raporunda, Münevver Karabulut'un cesedi üzerinde yapılan incelemede başka kişilere ait olduğu belirlenen doku ve tükürük örneklerinin ortaya çıkması üzerine, soruşturmayı sürdüren Cumhuriyet savcısının, Cem Garipoğlu'nun 3 arkadaşının ikinci kez ifadelerine başvurduğu belirtildi.

Bu 3 kişinin kan ve doku örneklerinin alınmasına, ayrıca her gün ikamet ettikleri yerdeki polis merkezine giderek, adli kontrol defterine imza atmalarına karar verildiği öğrenildi.

Münevver Karabulut'un birden fazla kişi tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duran polisin, kırmızı bültenle aranan Cem Garipoğlu'nun yakınlarına yönelik teknik ve fiziki takibi sürdürdüğü, firari şüpheli Cem Garipoğlu'nun yakalanmasına yönelik çalışmalara da devam edildiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*