Keşke birinci olmasaydım

  • Giriş : 11.01.2007 / 00:00:00

Popstar Alaturka yarışmasında birinci olan Hasret, Bülent Ersoy “O ve annesi yarışma boyunca para için duygu sömürüsü yaptılar” deyince hüngür hüngür ağladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Müge Anlı ile Şenay Düdek’in sundukları “Dobra Dobra” programına dün Popstar Alaturka’nın birincisi Hasret ile ikincisi Armağan konuk oldu. Yarışmaya 100 bin YTL’lik para ödülünü kazanıp ev sahibi olmak için katıldığını belirten Hasret, “Birinci olmayı beklemiyordum. İpi Armağan’ın göğüsleyeceğini düşünüyordum.

Ancak finalde kendimi biraz daha göstereyim, şarkıyı en iyi şekilde okuyayım dedim ve kazandım” dedi. Yarışma öncesi “Paraya ihtiyacımız var” diyerek duygu sömürüsü yapmakla suçlanan annesi Hazan Hanım ise “Gerçekleri dile getirdim. Zor zartlar altında yaşıyoruz. Gücüm olmadığı için çalışamadım. Kızım yarışmayı kazanırsa ev sahibi oluruz diye düşündüm” dedi. Bunun üzerine telefonla yayına bağlanan Bülent Ersoy, Hasret ve annesini duygu sömürüsü yaparak insanları kendilerine acındırmakla suçladı.

BEN DE YARDIM ETTİM
Yarışma sırasında maddi yardıma ihtiyaç duyduklarını söyleyen anne-kıza kendisinin de yardımda bulunduğunu belirten Ersoy, “Yarışma boyunca hep paradan söz ettiler. Böyle bir yarışmada paraya mı itibar edilmeliydi yoksa birincilik payesine mi” diye çıkıştı. Ersoy’un bu sözleri üzerine gözyaşlarına boğulan Hasret, “Keşke birinci olmasaydım da bu parayı kazanmasıydım, lanet olsun bu paraya” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious