Kewel: İspatlamam gereken şeyler var

Kewel: İspatlamam gereken şeyler var.21764
  • Giriş : 14.07.2008 / 14:39:00

Galatasaray'ın yeni transferi Avustralyalı orta saha oyuncusu Harry Kewell, birçok kişinin artık ispatlayacak bir şeyi olmadığını düşündüğünü, ancak bir-iki kişiye daha ispatlaması gereken şeyler olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

FIFA'nın resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Kewel, eski kulübü Liverpool ile Avrupa Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdığı, 2006 Dünya Kupası'nda da Avustralya milli formasıyla Hırvatistan'a gol atarak, takımını ikinci tura taşıdığı hatırlatılan haberde, Kewell'a başka hedeflerinin olup olmadığı soruldu.

Hala birçok hedefinin bulunduğunu belirten Kewell, ''Birçok kişi artık ispatlayacak bir şeyim olmadığını düşünüyor. Oysa bir-iki kişiye daha ispatlamam gereken şeyler var. Bu, kişisel bir konu'' dedi.

''Teknik direktörlük yapmayı düşünüyor musunuz'' sorusunu ise Kewell, ''Geçmişte düşünmüyordum, zira ilerisini çok da hesaplamıyorsunuz. Şimdi 'olabilir' diyorum. Ancak bu görevin, kişiye yaptığı baskıyı gördükçe, teknik direktör olabileceğimi düşünmüyorum. Belki alt kadroda veya bir akademide antrenör olup, gençleri eğitebilirim.'' şeklinde cevapladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*