Kewell: "Galatasaray için güzel oynayacağım"

Kewell:
  • Giriş : 06.07.2008 / 20:20:00

Galatasaray'ın yeni transferi Harry Kewell, kendisi için şu an en önemli şeyin Galatasaray için güzel futbol oynamak olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Liverpool tarafından serbest bırakıldıktan sonra Galatasaray ile anlaşan 30 yaşındaki Kewell, "herşey çok hızlı gelişti. Burada herşeyin ne kadar müthiş olduğunu, taraftarlarla buluştuktan sonra fark ettim" dedi.

Galatasaray'ın çok genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım olduğunu belirten Kewell, sahada görev yapacağı bölgenin önemli olmadığını dile getirdi:

"Hücum hattında görev bölgemin neresi olacağı benim için önemli değil. Benim için şu an en önemli olan şey güzel Futbol oynamak ve bunu Galatasaray için yapmak. Burada yapmam gereken çok şey var."

Galatasaray kulübü yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel, Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmış bir oyuncuyu kadrolarına katmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Üstünel, "bizler çok heyecanlıyız, kendisi de bu heyecanı yaşıyor. Hepimiz çok mutluyuz. Galatasaray ailesine hayırlı olmasını diliyoruz. Şampiyorlar Ligi kupasını kaldırması onurunu Galatasaray formasıyla da yaşayacağına inanıyoruz" dedi.

Haldun Üstünel, Avrupa'nın en büyük kupasını kazanmak istediklerini, bunun için UEFA şampiyonu oldukları 2000 yılındaki ruhu takıma kazandırmaya çalıştıklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious