Kewell'a G.Saray'dan engel

Kewell'a G.Saray'dan engel.13272
  • Giriş : 26.04.2009 / 11:24:00

TFF ile arası kötü olan Galatasaray yönetimi, Kewell'ı düzenlenen davete yollamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Futbol Federasyonu'na tepkisi devam eden Galatasaray yönetimi, TFF'nin bir resepsiyona davet ettiği oyuncusuna katılım izni vermedi..

Galatasaray kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'na aldığı tavırdan vazgeçmiyor, ve TFF'yi her alanda protesto etmeyi de sürdürüyor. Bunun son örneği dün İstanbul'da bir resepsiyonda yaşandı. Türkiye ile Avustralya arasında futbolda ilişkilerin geliştirilmesi için TFF, Four Seasons Otel'de bir gece düzenledi. Resepsiyona Galatasaray'da forma giyen Avustralyalı futbolcu Harry Kewell da davet edildi. Ancak yıldız oyuncu davete katılmadı.
EV SAHİBİ ERKEN GİTTİ

Avustralya Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Ben Buckley, Kewell'ın gelmeyişi ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı. Galatasaray yönetiminin bugün oynayacakları maç nedeniyle Kewell'a izin vermediğini belirten Buckley, "Ancak bize asıl nedenin geceyi düzenleyen TFF ile Galatasaray arasında yaşanan sorunlar olduğu söylendi" diyerek Galatasaray'ın TFF'ye tepkisinin halen sürdüğünü açıklamış oldu. Resepsiyonda bir konuşma yapan Buckley'in programa göre TFF Başkanı Mahmut Özgener'e ödül vermesi gerekiyordu. Ancak ismi anons edilen Özgener ile vekili Lütfi Arıboğan'ın salonu terk ettiği anlaşılınca büyük şaşkınlık yaşandı. Ödülü TFF Genel Sekreteri Metin Kazancıoğlu aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*