Kewell'a kaptanlık teklifi!

Kewell'a kaptanlık teklifi!.13272
  • Giriş : 21.04.2009 / 18:06:00

Galatasaray Başkan Adnan Polat, yıldız futbolcuyu ikn etmek için, “Kalırsan seni kaptan yapmak istiyoruz” kozunu kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray, sezon başında Liverpool'dan transfer ettiği ve oynadığı futbolla camianın büyük beğenini kazanan Avustralyalı yıldız Harry Kewell'ın sözleşmesini uzatmak için harekete geçti. Sarı-kırmızı kulüple 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen taliplerinin çoğalması üzerine girişimleri hızlandıran sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Adnan Polat, İstanbul Belediye maçı öncesinde otobüs Florya'dan hareket etmeden önce yönetim kurulunu da yanına alarak Kewell ile bir süre görüştü. Avustralyalı yıldıza kendisinden çok memnun olduğunu belirten Polat, önümüzdeki sene bitecek sözleşmesinin uzatılması halinde kaptanlığı kendisine vermeyi düşündüklerini iletti.

SENDEN ÇOK MEMNUNUZ

Polat, “Senden çok memnunuz. Son yıllarda G.Saray camiası altında bulunan en profesyonel futbolculardan birisin. Önümüzdeki sezon sözleşmen bitecek. Biz seni bırakmak istemiyoruz. İlerleyen günlerde masaya oturalım, seneye de kaptanlık pazubandını sana vermeyi düşünüyoruz' dediği bildirildi. Avustralyalı yıldızın da sarı-kırmızılı kulüpte tekrar kendini bulduğunu belirterek, “Buraya gelme konusunda kararımı zor vermiştim. Şimdi ise çok mutluyum. Burada adeta tekrar hayata döndüm. Kariyerimin bitmediğini herkese gösterdim. Ben de kalmak istiyorum. Önce lig bir bitsin, sonra görüşelim” dediği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*