Kewell'ın bir hayali var!

Kewell'ın bir hayali var!.13846
  • Giriş : 18.03.2009 / 10:09:00

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Harry Kewell'ın hayali..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kewell... 2 kez Avrupa kupası kazanmanın kıyısından döndü, 1 kez de buruk sevinç yaşadı. Şimdiyse tek hayali; UEFA Kupası´na sarılmak!

Galatasaray engeli!

Fanatik'in haberine göre, 2000'de Leeds United'ın altın jenerasyonu bir araya geldiğinde, takımın yıldızıydı Kewell. İngilizler UEFA Kupası'nda ilerlerken, yarı finalde karşılarına Galatasaray çıktı ve Aslan, Leeds'ı saf dışı bırakarak kupaya uzandı. Kupa hayalini bir başka bahara erteleyen Kewell, 2005'te Liverpool formasıyla İstanbul'da Şampiyonlar Ligi Finali oynadı. Kendisi 15. dakikada sakatlanıp sahayı sedyeyle terk ederken, takımı penaltılarla Milan'ı devirip kupaya uzandı.

Kadıköy'ü düşlüyor

Sakatlığı yüzünden kupayı buruk bir sevinçle kutlayıp, uzun süre futboldan ayrı kalan Avustralyalı yıldız, 2007'de de yine Liverpool formasıyla Atina'da Şampiyonlar Ligi Finali oynadı. Bu kez oyuna 60. dakikada giren Kewell, takımının Milan'a 2-1 yenilmesiyle kupayı kıl payı kaçırdı. Ve şimdi tecrübeli futbolcunun tek hayali var. Galatasaray'la Kadıköy'de UEFA Kupası Finali oynayıp, mutlu sona ulaşmak ve ardından kupaya doya doya sarılmak...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*