KEY ödemeleri alacakların listesi!

KEY ödemeleri alacakların listesi!.12333
  • Giriş : 05.06.2009 / 13:07:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 19:29:19

KEY ödemelerine yapılan itirazların incelenmesini tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dışkapı ve Ulucanlar Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezleri birimlerinde yaklaşık 140 bin müracaat dilekçesinin incelendiğini belirten İl Müdürü Ali Pekten, hak sahiplerinin belirlenip Emlak Konut'a verileceğini söyledi.

Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, 140 bin kişiyi yakından ilgilendiren KEY ödemelerine itirazlarının incelenmesini, tanınan süre dolmadan tamamladı. Dışkapı ve Ulucanlar Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezleri birimlerinde 140 bin müracaat dilekçesinin incelendiğini belirten İl Müdürü Ali Pekten, "Hak sahiplerinin belirledik ve çok yakında Emlak Konut'a vereceğiz." dedi.

Ödemelerin, Emlak Konut'un belirleyeceği takvime göre yapılacağını kaydeden Pekten, "Bilindiği gibi yapılandırma, işverene beş puanlık indirim, e-borcu yoktur, KOSGEB Cansuyu Kredileri, prim tahsilatları gibi birçok işi omuzlayan İl Müdürlüğümüz personeli KEY ödemelerini bitirip biran önce asli görevlerine devam etmek için yoğun gayret gösterdi. Bizim listeleri erken hazırlamamız ödemelerin erken yapılacağı anlamına gelmiyor. İl müdürlüğümüzün asli işlerinin aksamaması için biran önce KEY listelerinin tamamladık. Ödemelerle ilgili duyurular basın-yayın organları aracılığıyla ayrıca yapılacak." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*