Kezman, özel hoca istedi

Kezman, özel hoca istedi.11919
  • Giriş : 10.10.2007 / 09:29:00

PSV maçına çok iyi hazırlanması gerektiğini söyleyen Sırp oyuncu, 'Beni özel olarak çalıştırması için Sırbistan'dan birini getirebilirim' diyerek, Zico'yu üstü kapalı eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Star Tv’ye konuştu
Formsuzluğu ve kaçırdığı gollerle tüm eleştirileri üzerine çeken, Manisaspor maçında kaleci Bülent’e yaptığı hareket sonrası kırmızı kart görünce, “Bana karşı ırkçılık yapılıyor'' diyen Mateja Kezman, bu kez baltayı taşa vurdu. Çünkü Sırp oyuncu Star TV’ye yaptığı açıklamada, teknik direktörü Zico’yu üstü kapalı olarak, takımı iyi çalıştırmamakla suçladı. Kezman, PSV ile oynanacak maça kadar çok sıkı hazırlanması gerektiğini dile getirip, şunları söyledi:

‘Gollerimi atmalıyım’
“Çok iyi çalışmalıyım. Belki Sırbistan’dan beni özel olarak çalıştırabilecek birilerini getirebilirim. Gol atamamam, ‘kötü enerji’ olarak tanımlayabileceğim bir şey. Pozisyonlara girmeye başladım. En kısa zamanda tekrar gollerimi atmalıyım.'' Sırp yıldızın, Manisa’da oyundan atıldığında kendisine en büyük desteği veren kişi olan hocasının takımı iyi çalıştırmadığı, kendisinin formsuzluğunun da bundan kaynaklandığını ima eden sözleri manidar bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious