Kezman: Asılsız haberleri rakipler çıkartıyor

  • Giriş : 17.04.2007 / 00:00:00

Fenerbahçeli Mateja Kezman, medyada kendisiyle ilgili yer alan haberlerin Beşiktaş ve G.Saray tarafından yapıldığını savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman, "Üzerimize baskı yüklemek istiyorlar" dedi. Golcü oyuncu, şampiyon olacaklarını söyledi.

Samandıra'daki tesislerde yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Kezman, kendisiyle ilgili medyada bu tarz haberlerin yayınlanmasını istemediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Medyada artık benimle ilgili bu tarz hikayelerin oluşmasını, yer almasını istemiyorum. Sadece futbolumu değerlendirebilirsiniz, ama özel yaşantımı veya Zico ile ilgili bazı söylemler olduğunu iddia ediyorsunuz. Bunların artık olmasını istemiyorum. Yüksek ihtimalle bunlar Beşiktaş ve Galatasaray tarafından geliyor. Bizim üzerimize baskı yüklemek istiyorlar. Bunu geçen yıl bazı oyuncular üzerinde denediler ve başarılı oldular, çünkü geçen yıl şampiyonluğu kaybetmiştik.”

"ELİMİZDEN GELENİ YAPIP ŞAMPİYONLUĞU ALACAĞIZ"

Yapılan bu baskıyı kesinlikle kabul etmediklerini dile getiren Kezman, "Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Takım içinde gerçekten çok iyi bir atmosfer var, kesinlikle bir bozukluk yok. Şu an ligde 4 puan öndeyiz. Taraftarımızın sakin ve sabırlı olmasını istiyorum. Elimizden geleni yapıp şampiyonluğu alacağız. Artık benimle ilgili negatif şeyler yazıp söylemeyin lütfen. Çünkü ben böyle bir karakterde değilim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious