Kezman bombayı patlattı!

Kezman bombayı patlattı!.9030
  • Giriş : 12.01.2008 / 13:32:00

Fenerbahçe'nin Sırp futbolcusu Mateja Kezman, İspanya'nın Marca adlı spor gazetesinde bugün yayımlanan röportajında, Fenerbahçe'den ayrılmak istediğinin sinyallerini verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman, ''3 İngiliz takımından teklif aldım. Hepsi orta seviyedeki takımlar ama yeterince ilginç teklifler. İngiliz ligi, İspanyol ligi gibi dünyada en iyi rekabetin olduğu iki liglerden. Hedefim bunlardan birisine geri dönmek'' dedi.

Fenerbahçe'de kendisine çok iyi davrandıklarını ve iyi bir tecrübe yaşadığını kaydeden Kezman, ''Ama 1,5 yıl sonra büyük liglerde oynamayı özledim. Bu yüzden ara transferde beni bırakmaları için başkanımla konuşarak ikna etmeye çalışacağım'' ifadelerini kullandı.

Sırp futbolcu, Fenerbahçe'de kendisi açısından eksik olanın ''daha fazla süre oynamak'' olduğunu söylerken, ''İstanbul'da yaşamak çok güzel, iyi yaşıyoruz ama az oynayınca mutlu olamıyorsunuz. Çünkü futbolun keyfini çıkarmak istiyorum. Burada çok fazla para kazanılıyor ama herşey bu değil'' görüşünü savundu.

Öte yandan, ''PSV zamanındaki Kezman'a ne oldu?'' şeklindeki bir soruya ise Kezman, ''Hollanda'yı terk ettikten sonra neler olduğunu açıklamak çok zor. Sakatlıklar, devamlılık ve bazı zamanlarda güvensizlik gibi bir takım sebepler Chelsea, Atletico Madrid ve şimdi de Türkiye'de başarılı olmamı engelledi. Ama birşey hakkında şüphem yok. Gol atmayı unutmadım. Bunu en kısa zamanda göstereceğim'' cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious