Kezman daha iyi oynayacak!

Kezman daha iyi oynayacak!.11919
  • Giriş : 10.10.2007 / 22:50:00

Fenerbahçeli futbolcu Mateja Kezman, bugüne kadar iyi bir futbol oynamadığının farkında olduğunu belirterek, ''Türkiye'deki futbol mantalitesini yavaş yavaş öğreniyorum. Bundan sonra beni ve Fenerbahçe'yi sevenlere daha iyi bir Kezman seyrettireceğim'' de

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman, FB TV'ye yaptığı açıklamada, medyada, ülkesinden antrenör getireceği haberlerine açıklık getirirken, yanlış anlaşılmaktan yakındı. Daha önce yaptığı açıklamada, performansının üzerine çıkabilmesi için, belki de özel bir fizyoterapist ya da kondisyonerle çalışması gerektiğini söylediğini anlatan Kezman,''Ama yine yanlış anlaşıldım. Bu düşünce diğer Avrupa ülkelerinde geçerli. Birçok futbolcu, performansının üzerine çıkabilmesi için özel hocalarla çalışıyor'' diye konuştu.

Fenerbahçe taraftarına iyi Futbol izlettiremediğini kaydeden Sırp futbolcu, ''Ülkemizde önemli bir atasözü vardır. Kötü giden bir şey, bir gün mutlaka bitecektir. Hak etmediğim şekilde bir kırmızı kart gördüm. Bundan sonra beni ve Fenerbahçe'yi sevenlere, daha iyi bir Kezman seyrettireceğim'' diyerek, yetersiz performansından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious