Kezman eve dönüyor

Kezman eve dönüyor.10511
  • Giriş : 10.01.2008 / 10:46:00

Kezman'ı telefonla arayan Zico, 'Kendini topla. Sana her zaman ihtiyacım var' dedi ve kendisini kampa çağırdı. Sırp futbolcu, dün Antalya'ya döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Nedir bu halin’
Kasıklarında ve belinde Ağrı olunca önce İstanbul’a dönen, ardından Hollanda’ya giden Mateja Kezman hakkında AZ Alkmaar ile transfer söylentileri çıkmasından rahatsız olan teknik direktör Zico, söylentileri ortadan kaldırmak için oyuncususu kampa geri çağırdı. Sırp oyuncuyu telefonla arayan tecrübeli teknik adam, “Nedir bu halin? Moralin niye bozuk? Kendini toparla. Fenerbahçe’nin her zaman sana ihtiyacı var” diyerek moral verdi ve kampa katılmasını istedi.

Tek başına idman
Ameliyat olduktan sonra Semih’e kaptırdığı formasını geri alabilmek için idmanlarda aşırı şekilde çalışınca ağrıları artan Kezman, hocasının bu sözleri üzerine dün öğleden sonra Antalya’ya dönerek kampa katıldı. Burada Zico ile başbaşa bir görüşme yapan golcü oyuncu, bir an önce sahalara dönmek istediğini dile getirdi. Akşam iç sahada tek başına koşu yapan Sırp futbolcu, daha sonra salonda çalıştı. Kezman’ın bir süre takımdan ayrı çalışacağı belirtildi.

Fenerbahçe günlüğü
Polos ile oynuyorlar
İkinci yarıya Antalya’da hazırlanan Fenerbahçe’nin kampı yarın sona erecek. Bugün saat 17:00’de Portekiz takımı Polos ile bir hazırlık maçı oynayacak olan Sarı-Lacivertliler, yarın saat 11:00 uçağıyla İstanbul’a dönecek. Kanarya, İstanbul Büyükşehir Belediye ile oynayacağı maçın son idmanını Samandıra Tesisleri’nde gerçekleştirecek.

Tümer Metin Rusya’ya yakın
Askerlikle ilgili beklenen yasa çıkmadığı için sorun yaşayan ve bu yüzden kendine Avrupa’da kulüp arayan Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Tümer Metin, rotasını Rusya’ya çevirdi. Almanya kulüpleriyle uzun süredir temas halinde bulunan fakat olumsuz yanıt alan tecrübeli futbolcunun Rubin Kazan’la görüştüğü, Rus ekibinin de Tümer’e sıcak baktığı öğrenildi. Rubin Kazan’da eski Galatasaraylı Hasan Kabze ile Tomas da forma giyiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious