Kezman kadrodan çıkarıldı

Kezman kadrodan çıkarıldı.18565
  • Giriş : 09.05.2008 / 23:10:00
  • Güncelleme : 09.05.2008 / 22:58:55

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 34. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün sabah saatlerinde Samandıra Kamp Merkezi'nde gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bağırsak enfeksiyonu nedeniyle sabah antrenmanına katılmayan Kezman, 18 kişilik maç kadrosundan da çıkarıldı.

Fenerbahçe, bugün saat 11.00'de başlayan ve hafif bir ter idmanı şeklinde gerçekleşen çalışmayla Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Kulüp Doktoru Piyer Arzuman, sabahki çalışmaya katılmayan Kezman'ın bağırsak enfeksiyonu geçirdiğini açıkladı. Antrenmana çıkamayan Kezman, takımın 18 kişilik maç kadrosundan da çıkarıldı.

Bu arada Eskişehir Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayri Ertan ve ekibi, sabah antrenmanı sonrası Deivid, Kazım ile Semih'in kas ve hareket analizlerini yaptı.

Fenerbahçe'nin 18 kişilik maç kadrosunda ise şu oyuncular bulunuyor:

Yasin, Kemal, Kazım, Can, Aurelio, Ali Bilgin, Alex, Selçuk, Serdar, Semih, Uğur Boral, Gürhan, Maldonado, Edu, İlhan, Gökhan, Volkan Babacan ve Deivid.

Hazırlıklarını tamamlayan sarı lacivertli takım, bugün saat 15.35'te Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla, Trabzon'a hareket edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious