Kezman kalmak istiyor

Kezman kalmak istiyor.15010
  • Giriş : 12.05.2008 / 10:11:00

Sarı lacivertliler, Kezman ile yollarını ayırmaya hazırlanırken, golcü, önümüzdeki sezon da kalıp, oynamak istediğini bildirdi. Oyuncunun menajeri, gitmesi için iki yıllık parayı istiyor..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu sezon gerekli verimi alamadığı Kezman ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe Yönetimi, Sırp oyuncudan şok bir mesaj aldı.

Sarı-lacivertlilere haber gönderip, sözleşmesinin sonuna kadar takımda kalmak istediğini bildiren Kezman’ın menajeri yöneticilere, futbolcunun zamanı gelmemiş alacağının ödenmesini, ancak bu şartla anlaşmanın feshedilebileceğini duyuracak. Fenerbahçe’den yılda aldığı 3.5 milyon euro ücretle en pahalı oyuncular arasında yer alan ve daha iki yıllık sözleşmesi bulunan Kezman’ın yönetime verdiği mesajda, takımda önümüzdeki sezon da kalıp, oynamak istediğini bildirmesi sıkıntı yarattı.

Teknik Direktör Zico’nun yönetime verdiği raporda yerine iyi bir golcü alınmasını önerdiği Kezman’ı satmak için karar alan Fenerbahçe Yönetimi, buradan elde edilecek gelirle, bonservisine ödenen yüksek bedelin bir bölümünü karşılamayı hedefliyordu. Yönetimin kendisini göndermek istediğini duyan ve buna karşılık bir strateji oluşturan Sırp oyuncu, sözleşmesinin lehine olan maddelerinden yararlanarak, gelecek iki yılda alacağı 7 milyon euroyu koparmayı düşünüyor.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious