Kezman krizi yaşanmıyor

Kezman krizi yaşanmıyor.10511
  • Giriş : 18.12.2007 / 10:04:00

Fenerbahçe Kulübü, Gençlerbirliği maçında takımla ısınmaya çıkmayan Mateja Kezman ile herhangi bir sorun yaşanmadığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada medyada yer aldığı gibi Kezman krizi yaşanmadığı bildirildi.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, birçok gazetede Kezman ile ilgili asılsız haberler yer aldığı belirtilerek şöyle denildi:

"Haberlerde, Kezman'ın Gençlerbirliği maçının ilk 11'inde adını göremeyince tavır koyduğu ve maç öncesi ısınmaya çıkmayarak bu durumu protesto ettiği gibi yanlış bilgilere yer verilmektedir.

"Evet, oyuncumuz Kezman, diğer arkadaşlarıyla birlikte ısınmaya çıkmamıştır. Ancak bunun nedeni ne bir isyan, ne bir protesto, ne de bir tavır koyma girişimidir. Kezman, teknik kadrodan izin alarak, teknik kadronun bilgisi dahilinde sahaya ısınmaya çıkmamış, soyunma odasında bandaj yaptırmış, maç öncesi hazırlıklarını soyunma odası ve koridorlarda tamamlamış, maç başlamadan önce yedek kulübesindeki yerini almış ve maçın son bölümlerinde de oyuna girerek üzerine düşen görevi yapmıştır.

"Bilgi almadan, ihtimaller üzerine, var sayılarak yapılan yorum ve haberlerle, hem takımımız içinde sorunlar varmış gibi gösterilmekte, hem de kamuoyu yanlış bilgilendirilmektedir. İşin gerçek boyutu bu şekildedir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious