Kezman PSG yolunda

Kezman PSG yolunda.12673
  • Giriş : 05.08.2008 / 10:03:00

Geçtiğimiz hafta İstanbul’a gelen ve bonservis bedeli için 3 milyon Euro öneren Paris Saint Germain, prensipte anlaştığı Sırp yıldız için kesenin ağzını açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fransa'nın Paris Saint Germain Kulübü Fenerbahçe'nin golcüsü Mateja Kezman için yeni bir teklif yaptı. Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelen ve sarı lacivertli yönetim ile masaya oturan Fransız kulübünün yetkilileri Sırp futbolcu için 3 milyon Euro bonservis bedeli önermiş ancak sarı lacivertliler bu teklifi az bularak geri çevirmişti.

Daha sonra ülkesine geri dönen Fransız kulübü yetkilileri golcü futbolcu için sarı lacivertli kulübe yeni bir teklif sundu. Yazılı olarak sarı lacivertli kulübe gönderilen teklifte, Kezman için bonservis bedeli olarak 4 milyon Euro önerildi.

Fenerbahçe Yönetimi takımdan ayrılmak isteyen golcü futbolcuyla geçtiğimiz günlerde özel bir görüşme yapmış, Kezman bu görüşmede teknik direktör Luis Aragones'e takımdan ayrılmak istediğini ifade etmişti. Sarı lacivertli yönetimin bu gelişmeler ışığında PSG'nin yeni teklifini kabul etmesi bekleniyor. Dün başkan Aziz Yıldırım ile bir araya gelen teknik direktör Luis Aragones, Yıldırım'dan takımdan ayrılmak isteyen Kezman'ın bonservisi konusunda kolaylık sağlanmasını istedi.

Ek madde koyulacak

Takımdan ayrılmayı kafasına yerleştiren Kezman için dün bir iddia daha ortaya atıldı. Forvet arayışı içinde olan Galatasaray'ın da Sırp futbolcu ile ilgilendiği belirlendi. Bu gelişme üzerine Fenerbahçe Yönetimi'nin PSG ile anlaşması halinde sözleşmeye ek bir madde koyduracağı vurgulandı. Kezman Türkiye'den herhangi bir kulübe satılırsa, Fransız kulübü belli bir tazminat ödeyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*