Kezman Rusya'ya doğru

Kezman Rusya'ya doğru.15010
  • Giriş : 02.06.2008 / 13:47:00

"Ortodoks bir ülkede top oynamak güzel olur" diyen Kezman, sinyali verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rus futbolunun son yıllarda büyük bir gelişim gösterdiğine dikkat çeken Sırp oyuncu, özellikle Rusya Milli Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink'e övgüler yağdırdı.

Hollandalı teknik adamın hayatında çalıştığı en iyi teknik direktör olduğunu vurgulayan Kezman, "Rusya'nın başında dünyanın en iyi hocalarından biri var. Onunla PSV'de birlikte çalışma şansı bulmuştum. Oyuncularını çok iyi motive eden bir hoca. Futbolcularını %100 performansla oynatabiliyor. Güney Kore e Avusturalya'da yakaladığı başarıları Rusya'yla da yakalayacaktır" dedi.

Rusya' için iki neden!

Daha önce de hakkında Rusya'ya transfer olacağı yönünde bir çok söylenti çıkan Kezman, bunun gerçekleşmesi halinde Rusya'da Futbol oynamaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi.

Son yıllarda Rus futbolunun büyük bir aşama kaydederek çıkışa geçtiğine değinen Sırp futbolcu, "Herşeyden önce Fenerbahçe ile kontratım devam ediyor. Ama Türkiye'de de kalsam, Rusya'ya ra gitsem benim için fark etmez. Rus futbolu her geçen gün daha da ileri gidiyor. İki ülkede de oynamak benim için mutluluk verir. Rusya'da oynamak için ikinci nedenim, Ortadoks bir ülkede yaşamak ve Futbol oynamak benim için çok daha kolay olur" şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious